TTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SKA crew
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dresscode

Go down 
+5
milky
maratz
Bunar
Sretno dijete
jolteon
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
jolteon

jolteon


Broj postova : 225
Location : dinamo
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Dresscode   Dresscode Empty12/26/2007, 2:23 am

ENGLESKI CASUAL

Većina "normalnog" svijeta navijače smatra barabama, uličarima, probisvjetima...bar je takvo stanje kod nas. Pitajte bilo koju žensku osobu što misli o navijačima, vjerovatno će vas samo popreko pogledati... "a da to su oni što se tuku po stadionima, što i dalje nose trenirke, tenisice, te šalove oko vrata..." Kod nas je možda tako, a i bilo bi bezveze pričati o modi na našim stadionima kada na njima nema nikoga osim šačice onih redovnih i najvjernijih.

O modi na njemačkim stadionima također se nema što puno reći pošto je situacija tamo i dalje slična onoj na koju smo već navikli: repovi, brčići, tri šala oko vrata, dva oko struka, traka oko čela, prišivači po traper jaknama i prslucima... Čast izuzecima, a to su uglavnom likovi odrasli na punk muzici ili skinhead kulturi pa nije rijetka pojava i velikog broja fanova u Fred Perry, Lambretta, Ben Sherman, Lonsdale, Hooligan i sličnoj streetwear odjeći.

Žabari naravno uglavnom idu kao manekeni i na utakmice. Bočne tribine na stadionima u Rimu, Torinu ili Milanu mirišu na najnovije parfeme; kožne jakne, džemperčići, ulje u kosi... redovna su pojava među tifozima.

Engleska je međutim nešto sasvim drugo...

Travanj 2002, Charlton-Southampton...

Sjedio sam sa prijateljima Englezima u pubu nedaleko od Greenwicha. Taj dio uglavnom navija za Charlton Athletic. Dva sata prije početka utakmice zazvonio je Neilov mobitel. '' Tišina momci '' povikao je Neil. Svi su se ušutkali i pažljivo slušali što glavni među njima priča. '' Ok, koliko vas ima? Gdje ste? Maze Hill stanica... stižemo za deset minuta... '' Neil je završio kratak razgovor, a potom se obratio ostalim momcima: '' Zvali su Saintsi...ima ih devetnaest, nisu naoružani i čekaju nas! Neka se izdvoji jednak broj ljudi koji idu... bit će frka! ''

Sve ovo vrijeme ne mogu vjerovati. On je mrtav hladan pričao na mobitel sa navijačem Southamptona i ugovorio tuču nedaleko od puba u kojem se nalazimo. Ja sam bio dvadeseti, jer kako su mi rekli, ako neću učestvovati nitko me ne tjera, a u slučaju da krene naopako mene neće nitko dirati pošto nemam na sebi '' Casual odjeću ''. Njih devetnaest, i ja kao promatrač, krenuli smo ka Maze Hill stanici dvije ulice dalje od puba. Nikome nije palo na pamet uzeti bilo kakvu flašu ili palicu jer je dogovor bio '' na ruke ''. To tamo prolazi, pomislio sam... kod nas bi jedna strana sigurno zajebala.

Stižemo na dogovoreno mjesto. Dvadesetak metara ispred nas stajala je grupa navijača Southamptona spremna za okršaj sa Charltonom. Bez riječi zaleću se jedni na druge... bam, bam... lete udarci, ruke i noge u zraku, rade šake... i to traje ni dvije minute kada neki lik uletava na stanicu i viče: '' Bježite! Murija! '', i svi stali. Jedni na jednu, drugi na drugu stranu. Nevjerovatno! Na stanici je osim dvije grupe koje su se mlatile bilo još običnih ljudi koji su najnormalnije čekali vlak kao da se ništa ne dešava. A da stvar meni bude još nejasnija pobrinula su se i četvorica navijača Southamptona u crveno-bijelim dresovima koji su također sve samo promatrali sa strane. Na njih se nitko nije ni osvrnuo samo zato što su bili obični navijači obučeni u klupske boje, koje po pravilu nitko ne dira!
A kako su onda bili obučeni huligani ili kako da ih nazovem da bi ih razdvojio od navijača? Nitko na sebi nije imao nikakvih jasno vidljivih oznaka pripadnosti jednom ili drugom klubu. Eventualno na kragnama košulja ili na kapama stajao je mali bedž i to je sve. U jednom momentu kada su se izmiješali nisam imao pojma tko su koji ili čiji. Na njima su bile polo majice, karirane veste i šilterice, traperice i uglavnom cipele. Kada sam se malo bolje zagledao u sve njih shvatio sam kako svaki na sebi nosi par stotina funti odjeće.

'' Vidiš, na meni je Stone Island džemper od 200 funti, ispod je majica Henry Lloyd koju sam platio svega 40-tak. Traperice su Armani, cipele Lacoste, a kapa Aquascuttum. Ona me je koštala 30 funti! '' ,objašnjavao mi je Neil. Ja sam do tada o svemu tome čitao u fanzinima i slušao od UK prijatelja. Na europskom prvenstvu u Belgiji 2000. godine vidio sam veliki broj engleskih navijača u odjeći ne toliko poznatih koliko (barem na Otoku) popularnih marki.

Nakon nereda protiv Nijemaca u Charleroiu kao i u Bruxellesu protiv muslimanskog dijela stanovništva, engleska marka Hackett je bila prinuđena promijeniti logo svoje firme na majicama i trenirkama, te da sa njih skine veliki natpis, pošto je većina izgrednika imala baš tu odjeću na sebi. Firmi sa dugom tradicijom nije trebalo da se sa njom poistovjećuju nogometni huligani deportirani sa prvenstva u Belgiji.

Sve to sam znao, ali mi je ipak djelovalo malo suludo davati toliko love na odjeću koja vrlo lako može biti upropaštena, podrapana ili skinuta u tuči sa protivničkim navijačima. Kada sam se malo bolje osvrnuo po pubu, svih pedesetak Charltonovih fanova koji su tu pili imali su na sebi markiranu odjeću. Sve su to bile etikete koje baš i nisu toliko popularne na kontinentu, pogotovo ne među navijačima: Burberry, Henry Lloyd, Aquascuttum, Stone Island, Evisu, Paul and Shark, Napapijri, Paul Smith...

A kako je sve počelo?
Prvi put sa pojavom mode, tokom šezdesetih godina prošlog stoljeća, dečki koji su uglavnom poticali iz radničkih porodica voljeli su na sebe nabaciti nešto markirano. Za njih su noćni klubovi i nogometni stadioni bili mjesta na kojima su imali priliku prošetati novu (potpisanu) odjeću.

Tijekom osamdesetih godina u Engleskoj je nastao pojam Football Casuals koji je proistekao iz mode skinheadsa. Nakon redovne odjeće koju su furali skinsi: Harrington, Fred Perry, Jon Wood, Ben Sherman, Lonsdale, Sta Prest, Dr Martens ... na engleskim ulicama, pubovima, stadionima masovno su se počeli pojavljivati momci u Peter Storm jaknama, Pringle dolčevitama, Lacoste majicama, Burberry šalovima...

Bilo je prestižno imati na sebi skupocjenu, markiranu majicu, jaknu ili šal. U to vrijeme nije bilo mnogo dućana koji bi ih prodavali. Tinejdžeri su uglavnom mogli sebi priuštiti Levi's traperice koje su kupovali u Tesco dućanima, ali našlo bi se tu love i za po koju tenisku majičicu (Fila, Lacoste, Sergio Tacchini, Head) koje su bile obilježje prvih Casualsa.

Odjeća je u to vrijeme na Otok stizala iz inozemstva. Britanski klubovi vladali su Europom, a navijači su koristili svaku priliku da skoknu preko kanala i nabave '' in '' robu. Scousersi, fanovi Liverpoola, provodili su i po tjedan dana u Italiji ili Francuskoj kada je njihov klub tamo igrao, i '' operirali '' po robnim kućama, buticima i sportskim dućanima. Kući su se vraćali sa punim torbama Slazanger, Ellese, Kappa, Nike, Lois, Anoraks, Lacoste i drugih krpa.

Inter City vlakovi bili su puni navijača skockanih po Casuals modi. Vrlo bitnu stvar činile su i nove tenisice, posebno Adidasove Samba i Diadorine Borg Elite. Usprkos naletima mokasina i planinarskih cipela tenisice su tijekom osamdesetih bile hit.

Krajem osamdesetih Casual euforija se stišava da bi sedam, osam godina kasnije ponovo postala preokupacija navijača.
Lacoste i Burberry su možda i jedine dvije etikete koje su i nakon dvadeset godina zadržale vrtoglavu popularnost. Vremena se mijenjaju pa tako i moda. Ralph Laurenove golf jakne i polo majice postale su neizbježni odjevni predmeti. Prvi put klinci od šesnaest, sedamnaest godina odvajaju po 150 funti za džemper ili cipele.

Trenutno je broj jedan Stone Island, vrlo upečatljiva roba zbog oznake (poput kompasa, sličan NATO znaku) koja je kao prišivač sa dva gumbića prikačena na lijevi rukav jakne, trenirke ili džempera. Krajem osamdesetih ova marka se prvi put pojavila u Velikoj Britaniji. Na engleske tribine su je iz Italije donijeli preprodavači i lopovi koji su tamo odlazili prvenstveno zbog Armani jeansa. Kada je stigao u London Stone Island džemper je koštao 200 funti!!!

Krajem devedesetih policija je uočila vezu između markirane odjeće i huligana. Shvatili su kako ne moraju više biti fokusirani na nekoga tko urla na stadionu svih devedeset minuta obučen u dres i ogrnut klupskim šalom, već i na lijepo obučene tipove po pubovima i oko stadiona, od kojih veliki broj već ima zabranu odlaska na utakmice. Koliko su se huligani poistovjetili sa popularnim brendovima govori i činjenica kako svaka ekipa ima svoj bedž ''Stone Island on Tour'' sa ispisanim imenom kluba ili vizitke sa Burberry šarom na kojoj piše '' Upravo ste dobili batina od Aston Villa Youth-a ''.

Cardiff City-ev Soul Crew trenutno je jedna od vodećih huliganskih ekipa na Otoku. Na dan utakmice u pojedine pubove u glavnom gradu Walesa zabranjeno je ulaziti u Stone Island jaknama, dok je u Portsmouthu dovoljno skinuti etiketu sa rukava.
Poput Hackett-a i Stone Island je baš zbog navijača bio prinuđen promijeniti svoj dugogodišnji logo. Najnoviji modeli umjesto prepoznatljivog bedža sada imaju samo malu neupadljivu oznaku na grudima.

Jedan od svježijih primjera u kojem se digla hajka na huligane obučene po posljednjoj modi dogodio se na kvalifikacijskoj utakmici između Engleske i Turske igranoj u Sunderlandu. Sve je počelo nekoliko sati prije tekme kada su se potukle ekipe Sunderlanda i Newcastlea. Dva puba su potpuno bila demolirana a jedan navijač je u kritičnom stanju prevežen u bolnicu. Kada je policija uletjela da razdvoji zaraćene strane, nastao je opći kaos. Preko dvije stotine Casualsa se udružilo protiv njih. Rat je trajao čitav sat. Letjele su flaše, cigle, stolice. Nigdje nije bilo Turaka. Sve se dešavalo između engleskih huligana i policije.

Par sati prije toga grupa Turaka je napadnuta u centru grada, a kada je policija uhapsila jednog od napadača ovaj je kiptio od bijesa: '' Ja sam navijač Arsenala, ova govna su mi ubola nožem prijatelja prije dvije godine! '' Također je i jedan turski novinar dobio batina ispred Mc Donald's-a. Tijekom susreta turski navijači su konstantno gađani svim i svačim, a opća ludnica je nastala kada je Engleska povela sa 1-0. Preko pedeset navijača uletjelo je na teren da podijeli radost sa igračima. Većina ih je imala Stone Island jakne i Burberry ili Aquascuttum kape. Policija je tog dana uhapsila 105 izgrednika. Naslovi u sutrašnjim novinama poput: '' Burberry banda napala policiju '' i '' Stone Island huligani rušili sve pred sobom '' digli su veliku prašinu.

Policija na engleskim stadionima danas posebno obraća pažnju na '' markirane '' navijače, jer se ispostavilo da su baš oni potencijalni izazivači nereda. Naravno nisu svi obučeni u Pradu, Aquascuttum, Paul and Shark, Dolce and Gabbana, Henry Lloyd, Stone Island... jer činjenica je kako ne može baš svatko izdvojiti 500 funti kako bi kompletirao garderobu. Ima i onih koji se i dalje drže Fred Perrya, Ben Shermana, Lonsdalea... u suštini to je to, ali neusporedivo jeftinije!

Nogometni navijači širom Europe desetljećima su se ugledali na engleske navijače, tako da se i "fashion" euforija sa otočkih stadiona velikom brzinom širila i po kontinentu. Kod nas se o svom tom modnom ludilu ne zna puno...
[Vrh] Go down
jolteon

jolteon


Broj postova : 225
Location : dinamo
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty12/26/2007, 2:31 am

osobno za mene navijački kodeks oblačenja ne znači puno. no smatram da ipak trebaju postojati neki simboli prepoznavanja navijača.t akođer dobar je osjećaj kad su svi kraj tebe na isti način obučeni, što stvara određeni dojam te grupe ljudi, ili na tribini ili u gradu, te naravno onaj pojam zajedništva. osobno volim tamniju odjeću, jednostavno se bolje osjećam tako, ne volim se šetat okolo kao klaun u raznim bojama, tu su naravno šilterice,bedževi i slično. tu i tamo uz koju markiranu stvarčicu, koja je toliko isfurana da predstavlja simbol grupe.
što je zanimljivo za cijelokupnu našu scenu je furanje takozvanih "peder tašni". to nitko u svijetu ne nosi, bar ne u ovoj mjeri kao mi, Hrvati. baš sam neki dan pričao s jednim likom iz manijaka(TM) i čovjek se smije ko kreten na te pederuše, kao zašto to nosimo i slično Laughing stvar praktičnosti ništa više Very Happy
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty12/26/2007, 2:32 am

Ekipa crne jakete! hokortaš
[Vrh] Go down
jolteon

jolteon


Broj postova : 225
Location : dinamo
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty12/26/2007, 2:38 am

osmi žutare! Very Happy
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty12/26/2007, 1:59 pm

A i bunar ima onu ružnu! hokortaš
[Vrh] Go down
Bunar

Bunar


Broj postova : 370
Location : DjK
Registration date : 19.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty12/27/2007, 10:54 pm

Tazh je napisao/la:
A i bunar ima onu ružnu! hokortaš

al je topla Smile Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/13/2008, 10:19 pm

Interspar, Hervis odlične Kappa bermude zagasito krem boje za 300 kn, u New Yorkeru ćeš naći nešto jeftinijih i više onako izbojanih i izslikanih bermuda, ali zna se naći i par normalnih! Košulju za 180 kn sam također u Hervisu vidjeo dobra je! Ako te pak zanimaju polo majice kao najbolju opciju vidim uštediti nekih 100-150 kn više nego inače i uzeti u Fred Perryu jer je tamo ponuda istih po meni najbolja, eventualno se po športskim radnjama nađu neke dobre! Ajmo ljudi ljetna sezona počinje govorite di ste vidjeli šta dobroga! T-shirtovi se nađu po cijelom gradu dobri!
[Vrh] Go down
maratz

maratz


Broj postova : 889
Age : 34
Location : OSIJEK
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/13/2008, 10:34 pm

oho,bitno da si ti sebi rješio patikone,znaći obilazak trgovina,ja sam sebi kupio u emmezeti polo za 49kn Cool ......
[Vrh] Go down
milky
Admin
milky


Broj postova : 941
Age : 33
Location : Osijek
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/13/2008, 11:21 pm

u emezeti i iperkopu uvijek bude jeftinih polo majci, a ok su. ako je mario kupio znači da je kul Cool
[Vrh] Go down
https://ttaivan.forumcroatian.com
Fetina.

Fetina.


Broj postova : 739
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/13/2008, 11:54 pm

Onima kojima su dobre TS stvari...za desetak dana ce se narucivati sa www.thorsteinar.de preko prve ekipe..tako ako neko nesto hoce neka mi se javi pa cu ja narucit ..usput kratke majce su od 200kn pa nadalje...ima odlicnih
[Vrh] Go down
valiant

valiant


Broj postova : 1441
Age : 35
Location : Osijek
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 11:36 am

Fetina. je napisao/la:
Onima kojima su dobre TS stvari...za desetak dana ce se narucivati sa www.thorsteinar.de preko prve ekipe..tako ako neko nesto hoce neka mi se javi pa cu ja narucit ..usput kratke majce su od 200kn pa nadalje...ima odlicnih

THOR STEINAR RAUS Cool
mario naci cemo mi neku alternativu (MU , FP)
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 11:54 am

TS vole tovari, morate i vi kvazi tovari onda! hokortaš

SIEG HEIL
[Vrh] Go down
valiant

valiant


Broj postova : 1441
Age : 35
Location : Osijek
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 12:26 pm

zvonko dobar budi psssst
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 12:40 pm

Mate nitko te ništa nije pitao!
[Vrh] Go down
maratz

maratz


Broj postova : 889
Age : 34
Location : OSIJEK
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 1:17 pm

WGW kratkih pantalona super,najskuplje 150kn,košulje do 120kn,a i u nju jorkeru ima ok pantalonica,ostalo kićasto fency glupo....polo iz emmezete(sa crtama na kragni) su ok,za cijenu od 49kn savršene Wink thor steiner ima jako puno odličnih stvari,ali....bolje dat za benice ili erika i sinove,pa čak i fp i mu....ali prvo obič trgovine po gradu ima jako jeftino dobrih stvari..sad u potragu za patikama............. Cool
[Vrh] Go down
Fetina.

Fetina.


Broj postova : 739
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 1:24 pm

E&S je skoro isti kurac ko i TS bichujme
[Vrh] Go down
maratz

maratz


Broj postova : 889
Age : 34
Location : OSIJEK
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 1:29 pm

Fetina. je napisao/la:
E&S je skoro isti kurac ko i TS bichujme
ali nije.........to je lijepi viking brand!
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 1:39 pm

Niti jedan brand ne može iskazati tvoj stav u potpunosti tako da zamaranje sa nazi/anti-fa šemama u odjeći je pametno k'o i sam Bole! Nosi šta ti se sviđa i to je taj fazon! Jel ima čega u consu, jel bio itko?
[Vrh] Go down
valiant

valiant


Broj postova : 1441
Age : 35
Location : Osijek
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 10:22 pm

Tazh je napisao/la:
Niti jedan brand ne može iskazati tvoj stav u potpunosti tako da zamaranje sa nazi/anti-fa šemama u odjeći je pametno k'o i sam Bole! Nosi šta ti se sviđa i to je taj fazon!
mario ne nasjedaj na ovakve podvale
NO PASARAN
[Vrh] Go down
rvoje

rvoje


Broj postova : 721
Age : 33
Location : ♥Osijek♥
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 10:34 pm

e, ja se slažem Very Happy
[Vrh] Go down
Sretno dijete
Admin
Sretno dijete


Broj postova : 1669
Age : 46
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 10:37 pm

valiant je napisao/la:
Tazh je napisao/la:
Niti jedan brand ne može iskazati tvoj stav u potpunosti tako da zamaranje sa nazi/anti-fa šemama u odjeći je pametno k'o i sam Bole! Nosi šta ti se sviđa i to je taj fazon!
mario ne nasjedaj na ovakve podvale
NO PASARAN

A možeš i ako hoćeš obući TS i bit ćeš najveći nacionalista kao fetone, ja i kutika! Samo zbog majice sam to postao, ozbiljan sam, nije zajebancija! hokortaš

MRZIM SRBE
[Vrh] Go down
rvoje

rvoje


Broj postova : 721
Age : 33
Location : ♥Osijek♥
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/14/2008, 11:08 pm

evo nakon dugooo ne čitanja, žoltika je dobro ovo sročio..
sviđa mi se..
Very Happy
[Vrh] Go down
shaolin

shaolin


Broj postova : 56
Registration date : 19.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/15/2008, 12:37 am

Tazh je napisao/la:
valiant je napisao/la:
Tazh je napisao/la:
Niti jedan brand ne može iskazati tvoj stav u potpunosti tako da zamaranje sa nazi/anti-fa šemama u odjeći je pametno k'o i sam Bole! Nosi šta ti se sviđa i to je taj fazon!
mario ne nasjedaj na ovakve podvale
NO PASARAN

A možeš i ako hoćeš obući TS i bit ćeš najveći nacionalista kao fetone, ja i kutika! Samo zbog majice sam to postao, ozbiljan sam, nije zajebancija! hokortaš

MRZIM SRBE
leb te jebo vidim fetone najavljuje narucivanje od prve ekipe,ŽO!! pito sam ga prije nekih mjesec dana kaze nemaju nist novo pa nece se nist narucivat...kad sad ovaj suprajz...KAMON fetina sad cu ga klepit na kladi pa ti se javim uskoro na PM u vezi TS Basketball
[Vrh] Go down
shaolin

shaolin


Broj postova : 56
Registration date : 19.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/15/2008, 12:40 am

leb te jebo nece mi uc na stranicu od prve ekipe No
[Vrh] Go down
Fetina.

Fetina.


Broj postova : 739
Registration date : 18.09.2007

Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty5/15/2008, 12:49 am

nece nist ni stavljat na stranicu..pogledas si na www.thorsteinar.de i onda sa te stranice izaberes nesto i onda im posaljes PM sa tocnim nazivom proizvoda , velicinom,bojom...i onda znas kak ide..pare..pa stvari o da
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dresscode Empty
PostajNaslov: Re: Dresscode   Dresscode Empty

[Vrh] Go down
 
Dresscode
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TTA :: Kul ekipa :: Ultra' svijet-
Forum(o)Bir: